oaza.pl
Światło-Życie

Strona główna · Rok wiary · O Ruchu: Świadectwa · Kalendaria: Rekolekcje · CDOR · Diakonie · Stowarzyszenie DIAKONIA · Dokumenty i materiały · Wydawnictwo · Czasopisma · Rozmaitości · Przegląd wydarzeń · e-KARTKI · Poczta przez WWW · Powiadomienie o nowościach · Kontakty · Kalendarz

 
Szukanie zaawansowane / Indeksy
Temat pracy rocznej:
13/14: Narodzić się na nowo
Domowy Kościół Krucjata Wyzwolenia Człowieka Ks. Franciszek Blachnicki
Nasz słownik

Szkoła modlitwy

Nowa kultura - ideał wychowawczy Ruchu Światło-Życie

Cztery Prawa Życia Duchowego - cztery podstawowe prawdy będące treścią ewangelizacji

Nasze strony

Domowy Kościoł w Bydgoszczy

Słowacja

Diecezja warszawsko-praska

Chrześcijanie tańczą

Zabawa chrześcijańska to wcale nie spotkanie przy oazowych piosenkach z gitarą. Nie kończy się też bólem głowy, ale za to bólem nóg.

Oaza w Bornem Sulinowie i Wałczu już od kilku lat organizuje imprezy andrzejkowe, karnawałowe i urodzinowe. Dotychczas spotykała się na nich głównie młodzież. Tym razem w salce parafialnej przy kościele Miłosierdzia Bożego w Wałczu spotkały się dzieci z oazy i dorośli z Domowego Kościoła. Zabawa sylwestrowa rozpoczęła się od Mszy św. i adoracji Najświętszego Sakramentu. – W życiu powinniśmy wszystko zaczynać od modlitwy. Kiedy wychodzi się z domu, powinno się pobłogosławić najbliższych, pomodlić się przed jazdą samochodem, przed posiłkiem, bo to powoduje, że Bóg jest z nami – mówi Zdzisław Ryder, który wraz z żoną Justyną jest w Domowym Kościele od 22 lat. – Poza tym nie można odciąć się od Pana Boga – dziś nie jest nam potrzebny, bo się bawimy. Jeśli wierzymy, to Bóg musi być z nami w każdej sytuacji.

zapraszamy do przeczytania całego tekstu na stronach wiara.pl

Dod. Wiola Szepietowska dnia 17-01-2014 o godz. 17:02

Komentarze:

1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia. 2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję. 3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem. 4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

 
Tytuł:
Treść:
Podpis:
Kod:kod
Możesz edytować swój komentarz przez 15 min. po dodaniu.

Zobacz także:

Wydawnictwo Światło-Życie na Pielgrzymce Domowego Kościoła do Kalisza (8-05-2014)

Aby lepiej bronić życia (23-03-2014)

Dać to co najlepsze (22-03-2014)

Głód Słowa (1-03-2014)

Macie życie wieczne (5-02-2014)

© DKS Ruchu Światło-Życie. Redakcja merytoryczna: redakcja@oaza.pl. Redakcja techniczna: webmaster@oaza.pl
Informacja o cookies.
Contact our HP Department if you are desperate to get black listed.