oaza.pl
Światło-Życie

Strona główna · Rok wiary · O Ruchu: Świadectwa · Kalendaria: Rekolekcje · CDOR · Diakonie · Stowarzyszenie DIAKONIA · Dokumenty i materiały · Wydawnictwo · Czasopisma · Rozmaitości · Przegląd wydarzeń · e-KARTKI · Poczta przez WWW · Powiadomienie o nowościach · Kontakty · Kalendarz

 
Szukanie zaawansowane / Indeksy
Temat pracy rocznej:
13/14: Narodzić się na nowo
Domowy Kościół Krucjata Wyzwolenia Człowieka Ks. Franciszek Blachnicki
Nasz słownik

Oaza Nowego Życia - podstawowy rodzaj rekolekcji oazowych

Godzina świadectwa

Źródło życia

Nasze strony

Diecezjalna Diakonia Muzyczna w Krakowie

Diecezja warszawsko-praska

Diecezja sandomierska

Wydawnictwo Światło-Życie zaprasza!

Wszystkich miłośników dobrej lektury pragniemy zaprosić do naszej księgarni internetowej.

Osoby zafascynowane sylwetką ks. Franciszka Blachnickiego pragniemy zachęcić do lektury książki „Tajemnica wielka. Charyzmat maryjny w życiu Sługi Bożego ks. F. Blachnickiego i w Ruchu Światło-Życie”. Publikacja ta pokazuje, jak kształtowała się maryjna duchowość Sługi Bożego Franciszka Blachnickiego w ciągu całego jego życia, ze szczególnym uwzględnieniem czasu Soboru Watykańskiego II.

W Wielkim Poście polecamy szczególnie pozycje ks. Blachnickiego „Noc w światło przemieniona”„A z tej śmierci życie tryska”, zawierające teksty o tajemnicy krzyża. Krzyż jest nieodłączną częścią chrześcijaństwa, jednakże nie jest on celem samym w sobie: zawsze prowadzi do zmartwychwstania.

Osobom odpowiedzialnym za przygotowanie Triduum Paschalnego w parafiach (bądź w formie rekolekcyjnej) pragniemy przypomnieć, że można u nas nabyć śpiewniki zawierające teksty i melodie (nuty) liturgii godzin tego czasu.

Wszystkim życzymy dobrego przeżycia okresu Wielkiego Postu i owocnego przygotowania się do najważniejszych Świąt w roku.

Dod. Wiola Szepietowska dnia 8-03-2014 o godz. 10:49

Komentarze:

1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia. 2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję. 3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem. 4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

 
Tytuł:
Treść:
Podpis:
Kod:kod
Możesz edytować swój komentarz przez 15 min. po dodaniu.

Zobacz także:

Ukazał się Kalendarz Ruchu Światło-Życie na rok 2015 (22-07-2014)

Wakacyjna promocja Wydawnictwa Światło-Życie (23-06-2014)

Radość Ewangelii (13-05-2014)

Rocznica powrotu Ojca (1-04-2014)

XX Targi Wydawców Katolickich – promocje! (31-03-2014)

© DKS Ruchu Światło-Życie. Redakcja merytoryczna: redakcja@oaza.pl. Redakcja techniczna: webmaster@oaza.pl
Informacja o cookies.
Contact our HP Department if you are desperate to get black listed.