oaza.pl
Światło-Życie

Strona główna · Rok wiary · O Ruchu: Świadectwa · Kalendaria: Rekolekcje · CDOR · Diakonie · Stowarzyszenie DIAKONIA · Dokumenty i materiały · Wydawnictwo · Czasopisma · Rozmaitości · Przegląd wydarzeń · e-KARTKI · Poczta przez WWW · Powiadomienie o nowościach · Kontakty · Kalendarz

 
Szukanie zaawansowane / Indeksy
Temat pracy rocznej:
13/14: Narodzić się na nowo
Domowy Kościół Krucjata Wyzwolenia Człowieka Ks. Franciszek Blachnicki
Nasz słownik

Oaza rodzin

Exsultate Deo

Zasada kolegialności

Nasze strony

Domowy Kościół w Częstochowie

Diecezja tarnowska

Centralna Diakonia Życia

Namiot Spotkania

Osobista modlitwa, w miarę możności połączona z nawiedzeniem Najświętszego Sakramentu, w czasie której rozmawia się o wszystkich problemach swego życia z Chrystusem "twarzą w twarz, jak się rozmawia z przyjacielem" (por. Wj 33, 7-11). Istotnym elementem rozmowy z Bogiem jest tutaj osobiste, modlitewne studium Pisma Świętego. Spotkanie ze Słowem Bożym warunkuje bowiem owocne spotkanie i dialog z Chrystusem Eucharystycznym.

Krzysztof Jankowiak
Dod. Krzysztof Jankowiak dnia 7-11-2003 o godz. 21:54

Komentarze:

1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia. 2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję. 3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem. 4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

agnieszka
Każdy ma swojego Anioła Stróża...
Namiot spotkania... to jedna z najwspanialszych form modlitwy jakiej uczę się przez cały czas mojego bycia w oazie. "Oto Ja posyłam anioła przed tobą, aby cię strzegł w czasie twojej drogi i doprowadził cię do miejsca, które ci wyznaczyłem." Chwała Panu. (5-08-2004, 13:49)
Madzia-oazowiczka
Gdyby nie namiot spodkania...
Niedawno przeżywałam swoje rekolekcje w Masznie Górnej, gdzie dowiedziałam się co to jest namiot spodkania i do tej pory z niego kożystam i polecam bo naprawdę warto!!!Gdyby nie namiot spodkania to bym do was nie pisała ale... (17-09-2004, 20:27)
Kacper
Moja modlitwa...
Moja modlitwa nie może być monologiem. Nie możemy ciągle mówić, Pan też czasem chce do nas przemówić lecz my nie zawsze mu na to pozwalamy. Modlitwa jest jak spotkanie z przyjacielem, który zawsze na nas czeka i jest bardzo ciepliwy. (28-09-2004, 18:13)
Cezary-Oazowicz lat 16
Namiot spotkania drogą do nieba...
Namiot spotkania jest swoistą drogą do Nieba. Niezbędną modlitwą każdego Oazowicza. To dzięki niemu jesteśmy bliżej Pana. Za ten dar CHWAŁA PANU. (9-02-2005, 14:17)
Iwona animatorka
Namiot spotkania-myśl przewodnia
Namiot spotkania, ztą nazwą natchnełam sie nie dawno, zostając animatorką w moich konspektach widniało to słowo, przeczytałam i odtąd taki namiot toważyszy mi wszedzie. to dar od Boga dla ludzi korzystajmy z niego! (4-05-2005, 15:16)
smerfetka:)
Namiot spotkania ma w sobie moc...
Już nie jeden raz poprzez kartki Pisma Świętego Jezus otworzył mi oczy,bym zmieniła siebie,swoje życie...zachęcam wszystkich do praktykowania tej formy modltwy,gdyż w naszym zabieganym zyciu nie zawsze słyszymy głos Boga,który ma nam tyle do powiedzenia.. (25-03-2006, 19:01)
monika
poda ktoś aktualny namiot spotkania? bo nie mogę znaleść...
(19-11-2006, 9:17)
lalalala
Namiot spotkań.
Najważniejsza w ciągu dnia. Moje prośby się spełniły przez Boga, bo wierzyłam i modliłąm się 'Wszystko o co prosicie w modlitwie, stanie się wam, tylko wierzcie, że otrzymacie.'!! Rozmawiem z nim wszedzie, i zawsze.:) (13-03-2010, 23:15)
 
Tytuł:
Treść:
Podpis:
Kod:kod
Możesz edytować swój komentarz przez 15 min. po dodaniu.

Zobacz także:

Modlitwa o błogosławionego (28-02-2014)

Modlitwa i post za Ukrainę (20-02-2014)

XXIV Tyski Wieczór Uwielbienia (7-02-2014)

Refleksje po lekturze książki „Upili się młodym winem” (2-02-2014)

Jaką rolę odgrywała modlitwa w życiu pierwszych chrześcijan? (26-11-2013)

© DKS Ruchu Światło-Życie. Redakcja merytoryczna: redakcja@oaza.pl. Redakcja techniczna: webmaster@oaza.pl
Informacja o cookies.
Contact our HP Department if you are desperate to get black listed.