oaza.pl
Światło-Życie

Strona główna · Rok wiary · O Ruchu: Świadectwa · Kalendaria: Rekolekcje · CDOR · Diakonie · Stowarzyszenie DIAKONIA · Dokumenty i materiały · Wydawnictwo · Czasopisma · Rozmaitości · Przegląd wydarzeń · e-KARTKI · Poczta przez WWW · Powiadomienie o nowościach · Kontakty · Kalendarz

 
Szukanie zaawansowane / Indeksy
Temat pracy rocznej:
13/14: Narodzić się na nowo
Domowy Kościół Krucjata Wyzwolenia Człowieka Ks. Franciszek Blachnicki
Nasz słownik

Życie z życia - jedna z podstawowych zasad posługi animatorskiej w Ruchu Światło-Życie

Animator - osoba prowadząca małą grupę

Katechumenat rodzinny

Nasze strony

Diecezja opolska

Domowy Kościół w Krakowie

Wspólnota Dzieci Łaski Bożej

Znak oazy

Każda oaza udająca się na dzień wspólnoty przygotowuje swój znak. Za znakiem tym oaza idzie w pielgrzymkowych momentach dnia wspólnoty, znak towarzyszy prezentacji oazy w czasie godziny spotkania i świadectwa (bywa, że częścią prezentacji jest omówienie znaku), ze znakiem idą przedstawiciele oazy niosący dary w czasie Eucharystii.

Znaki oazy wykonywane są w bardzo różnych technikach plastycznych - w zależności od możliwości i uzdolnień uczestników rekolekcji. Znak stara się nawiązać zarówno do tematu roku jak i do treści danego stopnia rekolekcji.

Krzysztof Jankowiak
Dod. Krzysztof Jankowiak dnia 8-11-2003 o godz. 1:04

Komentarze:

1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia. 2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję. 3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem. 4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

est spo
hEJKA
Siemka ludziska!Nie czytałam nic o znaku oazy ale kojarzę jak wyglada bo u nas w parafii taki znak!tak ogólnie to nasza wiejska oaza j (1-03-2006, 13:49)
oacowicz
a ja oaze na pystyni żem widział
naprawde (16-03-2006, 10:10)
Krojcfeld
Witam
Oaza jest wszędzie. jakby nie patrzeć w kazdym miejscu są osoby gotowe pomuc innym ludziom. wg mnie oaza to znaczy pomagac ludziom. oaza jest to poznawanie samego siebie. odczuwanie wewnetrznego spokoju i wiary. pozdrowionka;];] (19-05-2006, 18:25)
Marvell
ZNAK
nasza oaza wykonała znak:2skrzynki 1opleciona łańcuchem zamknieta(symbol człowieka zniewolonego przez grzech),druga skrzynka otwarta a w śrotku świeca i Pismo Św.(symbol człowieka duchowego)...znak genialny ale jak takie skrzynie nosić w darach??!! (31-07-2006, 18:40)
częstochowianka
wszystko to wspólnota serc
Oaza pokazuje co tak naprawde jest ważne w życiu. Co jest potrzebne najbardziej. I to nie jest kasa tylko miłość i pomoc oraz służba drugiemu człowiekowi... (25-08-2006, 10:57)
Monika
Oaza to wspólnota
dla mnie oaza jest czymś ważnym,to dzięki niej udało mi sie odnaleźć drogę do Boga, to służba Bogu ale jednocześnie drugiemu człowiekowi. (23-10-2006, 11:40)
martyna
oaza to wspólnota
ja sie zgadzam z monika ze oaza zbliza do Boga ja od 3 lat chodze na oaze i uwazam ze ona naprawde zbliza do boga monika bardo dobrze to ujeła oaz to wspólnota ludzi wierzacych w boga jak ktos chodi na oaze i nie wierzy w boga to nie ma poco tam przych... (16-12-2007, 14:42)
 
Tytuł:
Treść:
Podpis:
Kod:kod
Możesz edytować swój komentarz przez 15 min. po dodaniu.

Zobacz także:

Gramy w drużynie zwycięzcy (16-07-2014)

Dzień Wspólnoty I turnusu OŻK 2014 (14-07-2014)

Dzień Wspólnoty III turnusu na Kopiej Górce (18-08-2013)

Dzień Wspólnoty II turnusu na Kopiej Górce (1-08-2013)

Zdjęcia z Dnia Wspólnoty I turnusu w Krościenku n/Dunajcem (18-07-2013)

© DKS Ruchu Światło-Życie. Redakcja merytoryczna: redakcja@oaza.pl. Redakcja techniczna: webmaster@oaza.pl
Informacja o cookies.
Contact our HP Department if you are desperate to get black listed.